RC modely tanků

RC modely tanků zastoupené v katalogu patří k těm nejlepším na trhu. Každý RC tank má řadu funkcí, včetně možnosti střelby plastovými kuličkami. Zastoupeny jsou RC tanky od malého jednoduššího a také levného, kterým je RC tank Power BB, přes 1:16 RC tank German Panther a Obří RC tank Čína, po exkluzivní OBŘÍ RC tank Abrams velikosti 1:6.
Pojďme si je představit. Začneme tím největším, kterým je RC tank 1:6 Abrams. Jedná se o výtečně zpracovaný model, velký bez deseti centimetrů 1 m. I přes svou velikost vyniká dobrou obratností. Věž i dělo jsou pohyblivé a střelba z tohoto kolosu je opravdovým zážitkem. Na jednom „bitevním poli“ je možné provozovat až devět těchto strojů a svádět s nimi souboje. Jedná se o vhodné rc tanky pro venkovní použití.
V menším měřítku 1:16 je proveden Bitevní tank German Panther. Vyniká dobrou pohyblivostí, kterou zaručují dva nezávislé motory. Samozřejmostí je otočná věž a pohyblivý kanón, ze kterého je možná střelba airsoftovými BB kuličkami. Vše je doprovázeno věrnými zvuky, neboť stroj je vybaven zvukovým systémem.
Obří RC tank Čína patří rovněž mezi rc modely tanků 1:16. Je realisticky zpracován s celou řadou detailů a povedenou kamufláží. Věž je otočná, kanón pohyblivý. Střelba je možná BB kuličkami až do 25 m. Tento model RC tanku má velmi dobře zpracován podvozek, včetně odpružení. To umožňuje simulovat při výstřelu zpětný ráz.
RC tank Power BB je nejmenším z našeho přehledu, zároveň je také nejlevnější. Z tohoto důvodu je vhodný pro ty, kteří s modely tanků začínají. Plně funkční dálkové ovládání umožňuje s tankem pohyb do všech stran. Střelba je možná za použití 6 mm BB kuliček.