Publikováno

RC modely tanků

Chlapci si hrají s RC modely tanků

RC modely tanků zastoupené v katalogu patří k těm nejlepším na trhu. Každý RC tank má řadu funkcí, některé včetně možnosti střelby plastovými kuličkami. Zastoupeny jsou RC tanky od malých jednodušších a také levných, přes tanky střední velikosti po větší a detailně propracované.

Pojďme si je představit. Začněme těmi největšími. Jedná se o výtečně zpracované modely, vynikající dobrou obratností. Věž i dělo jsou pohyblivé, vybavené inteligentním infračerveným bojovým systémem a souboje jsou opravdovým zážitkem. Na jednom „bitevním poli“ je možné provozovat až šestnáct těchto strojů a svádět s nimi bitvy. Za sucha a na pevném povrchu se jedná o rc tanky vhodné pro venkovní použití.

Mezi velké rc modely tanků patří rovněž EP Line RC Bitevní tank M26 1:18. Je realisticky zpracován s celou řadou detailů a povedenou kamufláží. Věž je otočná, kanón pohyblivý. Střelba je možná kuličkami.

V menším měřítku provedené tanky vynikají dobrou pohyblivostí. Samozřejmostí je otočná věž a pohyblivý kanón, ze kterého je vedena „střelba“ prostřednictvím infračervených paprsků. Vše je doprovázeno věrnými zvuky, neboť stroje jsou většinou vybaveny zvukovým systémem.

Nejmenší RC tanky jsou zároveň je také nejlevnější. Z tohoto důvodu jsou vhodné pro ty, kteří s modely tanků začínají. Plně funkční dálkové ovládání umožňuje s tankem pohyb do všech stran. Pohyb a střelbu doprovázejí zvukové efekty.

Úvodní obrázek: Image Creator from Designer. Vygenerováno pomocí AI ∙ 5. března 2024 v 4:37 odp.