Publikováno

Co je FPV dron?

Co je FPV dron ilustrační obrázek

FPV drony neboli First Person View drony, představují úžasné spojení létání a moderních technologií. Pokud jste se kdy zajímali o leteckou adrenalinovou zábavu, FPV drony by mohly být právě to, co hledáte. Svět FPV létání vám otevírá sbět nových zážitků, ve kterém se můžete doslova ocitnout v kůži pilota a zažít vzrušení z letu, jako byste byli sami v kokpitu. Podívejme se blíže, co FPV drony přinášejí a proč jsou tak lákavé.

Pokračování textu Co je FPV dron?
Publikováno

RC traktory: Průvodce pro začátečníky

RC traktor

RC traktory nejsou jen hračky pro malé kluky. Jsou to propracované modely, které věrně napodobují své skutečné předlohy a přináší zábavu pro celou rodinu. Ať už chcete vozit náklad na vleku, orat pole nebo jen tak se projíždět po louce, s RC traktorem si užijete spoustu zábavy.

Pokračování textu RC traktory: Průvodce pro začátečníky
Publikováno

RC auta: Svět zábavy na dálkové ovládání

RC model auta

RC auta, zkratka pro radio controlled auta, otevírají zajímavý svět modelů, ve kterém se stanete pánem rychlých kol. Ať už toužíte po adrenalinové jízdě terénem, elegantním driftování na silnici, nebo nostalgické vzpomínce na autíčka z dětství, RC modely aut nabízí zábavu pro všechny.

Pokračování textu RC auta: Svět zábavy na dálkové ovládání
Publikováno

Co je RC model?

Chlapec ovládá RC model letadla

RC model, z anglického „radio controlled model“, neboli rádiem řízený model, je zmenšený, funkční model dopravního prostředku, jako například auta, letadla, lodě, vrtulníku a dalších. Ovládá se na dálku pomocí vysílače, který vysílá rádiový signál do přijímače v modelu. Ten pak řídí jeho pohyb.

Pokračování textu Co je RC model?